دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
جلسه هماهنگی برگزاری آزمون تعیین صلاحیت، شناسایی و جذب نیروهای درون سازمانی مستعد برای انتخابات درون سازمانی به ریاست آقای سعدالدین، مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری برگزار گردید. 1399/03/21
جلسه هماهنگی برگزاری آزمون تعیین صلاحیت، شناسایی و جذب نیروهای درون سازمانی مستعد برای انتخابات درون سازمانی به ریاست آقای سعدالدین، مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری برگزار گردید.

سعدالدین: برگزاری آزمون برای شناسایی نیروهای وزارت کشور و استانداری، فرمانداری و بخشداری ها به منظور استفاده از نیروها در پست های مدیریتی کار بسیار مهم و اثرگذاری است که وزارت کشور شروع کرده و باعث تقویت انگیزه و افزایش راندمان کاری و بهره وری بیشتر فراهم شد.

این آزمون با ثبت نام قبلی داوطلبان و همکاران محترم در روز جمعه 30/3/99 به صورت الکترونیکی در سامانه جام وزارت کشور و در استانداری سمنان و واحدهای تابعه برگزار گردد.

در این آزمون از واحدهای تابعه استانداری31 نفر شرکت می نمایند و پس از کسب امتیازات لازم به دوره های آموزشی دیگر معرفی می شوند و پس از کسب امتیازات لازم به دوره های آموزشی دیگر معرفی می شوند منابع امتحانی از کتب و قوانین مرتبط معرفی گردیده است.

در این جلسه متقی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری فرمود:

این طرح می تواند به استفاده بیشتر و بهتر از نیروهای درون سازمانی در پست های سیاسی منجر شود و درصد بالایی از مدیران را درون سازمانی نماید.

مبین مدیرکل حراست: این آزمون نیروهای مستعد را شناسایی می نماید و همکاری لازم برای برگزاری آزمون انجام خواهد شد.

رییس گروه فناوری؛ آقای مداح اضافه کرد: مانور آمادگی برای ورود به سامانه و انجام آزمون و مقدمات آن دو روز قبل از آزمون انجام می شود و بسترهای لازم در فضای الکترونیکی و سامانه جام برای همکاران آماده گردیده است.

آقای صفاخواه: تمامی امکانات اداری و فضای مناسب در این خصوص آماده شده است.

تعداد بازدید: 236
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal