دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
چهارمین کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری برگزار شد. 1398/10/26
چهارمین کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری برگزار شد.

در چهارمین کارگروه آموزش و پژوهش و فناوری ونوآوری که در روز یکشنبه مورخ22/10/98 به ریاست آقای دکتر عسگری؛ معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست توسعه مدیریت و منابع در سالن کوثر برگزار شد در راستای اجرای بند ب ماده 64قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر اختصاص حداقل 1% از اعتبارات هزینه ای تخصیص یافته به دستگاه های اجرایی به امور پژوهشی، اجرای 20 طرح پژوهشی مورد تصویب قرار گرفت.

در این جلسه که به ریاست آقای دکتر عسگری برگزار شد طرح های پژوهشی دستگاه های اجرایی که در 9 ماه گذشته در سامانه پژوهش سازمان مدیریت . برنامه ریزی بارگذار شده بود بر اساس موضوعات مرتبط در کمیته های تخصصی بررسی و اولویت اجرای آن ها تعیین شده بود توسط رؤسای کمیته­ها ارائه و ضمن توضیح طرح ها دلایل اهمیت و تعیین اولویت نیز بیان شد. لازم به ذکر است که کمیته های مذکور با عضویت رؤسای دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع، اعضا هیأت علمی دانشگاه ها و نمایندگان بخش خصوصی تشکیل شده اند.

از 81 طرح پژوهشی ثبت شده در سامانه پژوهشی استان 35طرح توسط کمیته ها تعیین و اولویت اجرای آن ها نیز مشخص شده بود. پس از ارائه گزارش رؤسای کمیته­ها و بحث و بررسی اعضای کارگروه تعداد20طرح پژوهشی جهت اجرا انتخاب شدند. طرح های مذکور در چارچوب هشت راهبرد اولویت­دار توسعه استان بوده و پس از ثبت در سامانه سمات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اخذ کد رهگیری، مراحل آن ها آغاز شود. طرح های مذکور در زمینه­های صنعت، معدن، کشاورزی، محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری، فناوری اطلاعات و فرهنگی و اجتماعی هستند.

 
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal