دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
اولین مرحله از دوره آموزش توجیهی بدو خدمت کارکنان برگزار شد. 1398/06/14
اولین مرحله از دوره آموزش توجیهی بدو خدمت کارکنان برگزار شد.


اولین مرحله از دوره آموزشی توجیهی بدو خدمت با عنوان اخلاق حرفه ای کارگزاران اسلامی مبتنی بر آموزه های اسلام و نظام اداری با حضور 78 نفر از همکاران دفاتر ستادی استانداری و فرمانداری های تابعه در روز چهارشنبه 13/6/98 در سالن بحران استانداری برگزار شد.

دکتر فرهادی تژاد عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان در این دوره آموزشی مطالبی در خصوص دیدگاه های مختلف در خصوص اهمیت اخلاق در آموزه های دین مبین اسلام، مفهوم و ویژگی ها و تحلیل اخلاق حرفه ای، ضرورت ایجاد یک فرهنگ اخلاقی سازمانی، جایگاه کار در اسلام و تمدن بشری، عوامل مؤثر بر ارتقای فرهنگ کار، جایگاه کار و تلاش در اسلام، اخلاق کار و عوامل روانشناختی مرتبط با اخلاق کار، وظایف کارمند در ارتباط با دیگران(همکاران، زیردست و مردم و... ) شهروند مداری و تکریم ارباب رجوع، شاخص های رضایت مندی مراجعان، مفهوم تکریم و ارکان آن، منشور اخلاقی اداری کارمندان، رعایت اخلاق حرفه ای در نظام اداری ارتباط با بهره وری، عوامل مؤثر بر بهره وری نیروی انسانی، اخلاق اداری و تأثیر آن در بهره­ وری سازمان و نقش راهبردی اخلاق حرفه ای در موفقیت سازمان ارائه نمود و در پایان به پرسش حاضران در زمینه موارد ارائه شده پاسخ داد.

لازم به ذکر است که بر اساس اعلام مدیرکل اداری و مالی طی نامه شماره 100482/62/د/50 مورخ8/2/98 گذراندن دوره مذکور برای همکاران مشمول از شرایط ضرورd احکام کارگزینی بوده و در صورت عدم شرکت همکاران در دوره مذکور مسئولیت عدم صدور احکام کارگزینی بر عهده شخص کارمند می باشد.

تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal