دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
جلسه هماهنگی به منظور استفاده مطلوب از سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به استان برگزار شد. 1398/06/14
جلسه هماهنگی به منظور استفاده مطلوب از سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به استان برگزار شد.

د آقای سعدالدین؛ مدیرکل دفتر برنامه­ریزی، نوسازی و تحول اداری ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان با تأکید بر استفاده از فرصت سفر و بهره­ گیری بیشتر از آن در راستای توسعه استان، استفاده از تجربیات سایر استان­ ها در خصوص سفر اظهار داشت سفر آقای دکتر ستاری؛ معاون محترم رییس جمهور به استان می­ تواند دستاوردهای علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در پی داشته باشد.

پیگیری جهت تأسیس صندوق نوآوری و شکوفایی و کمک به راه­ اندازی شتاب­ دهنده در استان، ایجاد مرکز نوآوری در دانشگاه، افتتاح پردیس فناوری کیائی در شهمیرزاد ایجاد نمایشگاه متمرکز با حضور شرکت­ های دانش بنیان قوی با فناوری­های بالا از سطح شهرستان­های استان، اخذ اعتبار و کمک مالی جهت احداث یا خرید ساختمان اداری بنیاد نخبگان استان و تقدیر از خیرین احداث پردیس فناوری کیانی از جمله پیشنهادهای مطرح شده بود که توسط اعضاء مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر شد اعضاء متن پیشنهادی کلیه درخواست­ ها و موارد خواسته شده از معاون رییس جمهور را حداکثر تا روز یکشنبه 10/6/98 به دفتر استاندار ارسال تا در قالب نامه­ های مجزا به امضاء استاندار محترم اقدام شود.

تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal