دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
دومین جلسه رابطان آموزش و پژوهش دفاتر ستادی و فرمانداری های استان برگزار شد. 1397/12/26
دومین جلسه رابطان آموزش و پژوهش دفاتر ستادی و فرمانداری های استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه ریزی استانداری طی شدن سنوات اداری مطلوب همکاران را منوط به گذراندن دوره ­های آموزش صحیح و منطقی دانست و انجام کار آموزشی را به ­عنوان یک کار فرهنگی و تاثیرگذار و هدیه معنوی به همکاران یاد نمود و افزود انجام آموزش در هر سیستمی باعث تحرک، پویایی و ارتقاء بهره­ وری خواهد شد. وی آموزش و پژوهش را مصداق بارز انجام امور خیر و نیکی در جامعه یاد کرد و گفت با توجه به فرمان خداوند متعال در قرآن کریم مبنی بر کمک و همکاری در انجام خیر، همه ما علاوه بر وظایف قانونی، از لحاظ اخلاقی و دینی هم موظفیم تا در امر آموزش و پژوهش کمک کار یکدیگر باشیم. در ادامه جلسه آقای اقوامی پناه به ذکر آمار آموزش های برگزار شده در سال 97 پرداختند که در این راستا در استانداری سمنان، فرمانداری­ ها و بخشداری­های تابعه با همکاری رابطان محترم آموزش دفاتر و فرمانداری 87 عنوان دوره را به مدت 1130­ساعت دوره برگزار شد که در مجموع 62502 نفرساعت دوره برگزار گردید و متوسط سرانه آموزش برای کارکنان استانداری و فرمانداری­ های تابعه 125 ساعت می­ باشد.

در پایان مراسم تفاهم­ نامه­ های در راستای توانمندسازی و ارتقاء مهارت نیروی انسانی در انجام آموزش­ های عمومی- تخصصی و شغلی کارکنان دستگاه ­های اجرایی استان و به­ منظور استفاده از ظرفیت­ های موجود در زمینه فعالیت­ های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در راستای فعالیت­ های سازمانی منعقد گردید و بین دفتر برنامه­ ریزی استانداری و مرکز آموزش و پژوهش­ سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی استان مبادله شد. همچنین از رابطان آموزش فرمانداری ­های آرادان، مهدیشهر و شاهرود و دفاتر حراست و مدیرت بحران به­ عنوان برتر در حوزه برگزاری دوره ­های آموزشی تقدیر به­ عمل آمد.

تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal