دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
اولین دوره آموزشی آشنایی با شرح وظایف واحدهای تابعه وزارت کشور برگزار شد. 1397/05/10
به گزارش معاونت آموزش و پژوهش
اولین دوره آموزشی آشنایی با شرح وظایف واحدهای تابعه وزارت کشور برگزار شد.

اقوامی پناه، معاون آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در ابتدای جلسه که در روز دوشنبه 97/5/8 در سالن کوثر استانداری تشکیل گردید با اشاره به نقش تعیین کننده آموزش در تحقق اهداف و مأموریت های سازمانی، ارتقاء سطح دانش و توانمندسازی نیروی انسانی به منظور افزایش کارآیی و اثربخشی در سازمان­ها را امری اجتناب ناپذیر دانست و از آموزش صحیح و کاربردی به عنوان کلید موفقیت و پیشرفت در سازمان یاد نمود.

وی الزامات آموزشی مندرج در فصل نهم قانون مدیریت خدمات کشوری و تکالیف سازمان­ها و کارمندان در مقوله توانمندسازی و توسعه مهارت­ها و تعالی معنوی و حرفه ای را گویای توجه نظام اداری به امر آموزش دانست و افزود: فرایند آموزش باید به یادگیری و تغییر رفتار و در نهایت افزایش بهره وری در سازمان منجر شود.

در ادامه در این دوره­ ی آموزشی، مدیران کل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی و دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری بر اساس درسنامه ابلاغی در خصوص شرح وظایف دفاتر مربوطه مطالب مفصلی ارائه نمودند.

این دوره­ ی آموزشی 40ساعت می باشد و جمعی از همکاران دفاتر سیاسی، امنیتی، اجتماعی، اتباع، شهری، روستایی و بحران به اتفاق بخشداران استان حضور داشتند. دوره آموزشی آشنایی با شرح وظایف واحدهای تابعه وزارت کشور بر اساس برنامه زمانبندی تعیین شده در سال جاری اجرا شده و آزمون دوره نیز به صورت متمرکز در اسفند ماه در سامانه جام از همکاران اخذ خواهد شد.

تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal