دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
اولین جلسه هماهنگی برگزاری کارگاههای آموزشی بر اساس شرح وظایف واحدهای تابعه وزارت کشور برگزار شد. 1397/04/30
به گزارش معاونت آموزش و پژوهش
اولین جلسه هماهنگی برگزاری کارگاههای آموزشی بر اساس شرح وظایف واحدهای تابعه وزارت کشور برگزار شد.

بر اساس ابلاغ آقای دکتر درخشه، رییس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور و به منظور آشنایی فرمانداران و بخشداران و همکاران شاغل در حوزه های سیاسی، امنیتی، اجتماعی و عمرانی با اهداف، مأموریت ها و شرح وظایف واحدهای تابعه مقرر شده است که دوره آموزشی شرح وظایف واحدهای تابعه وزارت کشور به مدت 40 ساعت در سال جاری برگزار شود.

سعدالدین، مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری در جلسه هماهنگی با مدیران مربوطه که در ورز چهارشنبه 27 تیرماه برگزار شد، ضمن تأکید بر انجام آموزش های کاربردی برای همه سطوح، اولویت برگزاری این دوره آموزشی را برای همکاران حوزه های مذکور با سوابق خدمتی کمتر اعلام و افزود: به منظور افزایش کیفیت آموزش، این دوره آموزشی به صورت کارگاهی برگزار شده و موضوعات مربوطه توسط مدیران کل دفاتر مربوطه و بر اساس درسنامه ارسالی به همکاران محترم تدریس خواهد شد.

سعدالدین در ادامه افزود: دوره آموزشی مذکور بر اساس برنامه زمان بندی تعیین شده در سال جاری اجرا خواهد شد و آزمون دوره نیز به صورت متمرکز در اسفند ماه در سامانه جام از همکاران اخذ خواهد گردید.

 
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal