دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان
جستجو
اولین جلسه آموزشی مدیران ستادی استانداری و فرمانداران استان برگزار شد. 1397/04/02
به گزارش معاونت آموزش و پژوهش
اولین جلسه آموزشی مدیران ستادی استانداری و فرمانداران استان برگزار شد.

بر اساس مصوبه شورای معاونین استانداری مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی به صورت ماهانه و تأکید جناب آقای دکتر چاووشی، استاندار محترم در خصوص برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران ستادی و فرمانداران استان، و به منظور ارتقاء دانش مدیریتی در مجموعه مدیران استان، اولین جلسه آموزشی مدیران روز پنجشنبه 31/3/97 ، با حضور مدیران کل ستادی و فرمانداران استان در سالن مدیریت بحران تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا آقای سعدالدین، مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری با اشاره به طراحی و اجرای سامانه آموزش منابع انسانی (جام) توسط مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور و پیش بینی حدود 1100 دوره آموزشی (مدیریتی، تخصصی و عمومی) بر اساس شرح وظایف حوزه های مختلف وزارت کشور و استانداری ها در این سامانه اظهار داشت: بر اساس آیین نامه اجرایی جشنواره شهید رجایی و ارزیابی عملکرد، کلیه کارکنان دولت در طول سال موظف به گذراندن دوره های آموزشی هستند که حداقل میزان ساعت آموزش برای مدیران محترم 60 ساعت و برای سایر کارکنان و کارشناسان 40 ساعت می باشد.

وی با اشاره به نیازسنجی اعلام شده دفاتر ستادی و فرمانداری ها خواستار فعال تر شدن رابطان آموزشی دفاتر و همکاری بهتر برای برگزاری دوره های تخصصی دفاتر شد. آقای سعدالدین ضمن ارائه گزارش آموزشی، میزان دوره های برگزار شده در سال 96 را 135 دوره با 1933 ساعت اعلام نمود.

در ادامه آقای دکتر عسگری معاون محترم امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در خصوص اقتصاد مقاومتی و آقای مالکی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نیز در خصوص ضوابط اجرایی بودجه سال 1397 و برش استانی آن مطالب مفصلی را ارائه و در پایان هر بخش نیز به سؤالات حاضرین پاسخ دادند.

تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal